Loading...

Paslaugos

Automobiliuose esantis katalizatorius tai tarsi filtras kuris vidaus degimo variklių išmetamosiose dujose toksines dujas ir teršalus paverčia į mažiau toksiškus teršalus, oksidacijos ir redukcijos reakcijos metu. Po ilgesnio naudojimo katalizatorius praranda savo funkcines savybes ir jį reikia keisti. Pridavus seną katalizatorių, sumažinate išlaidas naujo įsigijimui.

Katalizatoriai superkami dėl savo sudėtyje turinčiu tauriųjų metalų platinos, paladžio ir rodžio. UAB „Metacona“ iš gyventojų, įmonių ir organizacijų superka nebetinkamus naudoti katalizatorius. Supirktuvėje katalizatoriaus kaina yra nustatoma spektrinės analizės būdų arba pagal kodą esantį ant bakelio, vėliau atlieka yra sveriama ir atsiskaitoma pagal tuo metu galiojančias supirkimo kainas.

Katalizatorių supirkimo kaina šiuo metu nustatoma tik pagal kodą esantį ant bakelio. Katalizatorius neturi būti išmontuotas iš bakelio! 

Katalizatoriaus vertę galite sužinoti susisiekiant telefonu su mūsų įmonės vadybininku +37060435595  arba tiesiog siunčiant kodą ar nuotrauką per Viber, WhatsApp, Telegram programėles. 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Slapukų naudojimo politikoje".

Sutinku
X